Thursday 7th March 2024
Cyprus Relegation Group
Nea Salamis v Doxa
UEFA Europa League
Round of 16
Qarabag v Bayer 04 Leverkusen 17,45 TNT SPORTS
Roma v Brighton & Hove Albion 17.45 TNT SPORTS
Sparta Prague v Liverpool 17.45 TNT SPORTS
Benfica v Rangers 17.45 TNT SPORTS
Marseille v Villarreal 20.00 TNT SPORTS
AC Milan v Slavia Prague 20.00 TNT SPORTS
SC Freiburg v West Ham United 20.00. TNT SPORTS
Europa Conference League
Round of 16
Ajax v Aston Villa 17.45 TNT SPORTS
Molde v Club Bruges 17.45 TNT SPORTS
Olympiakos v Maccabi Tel-Aviv 17.45 TNT SPORTS
SK Sturm Graz v Lille 17.45 TNT SPORTS
Dinamo Zagreb v Paok 20.00 TNT SPORTS
Maccabi Haifa v Fiorentina 20.00 TNT SPORTS
Servette v Viktoria Plzen 20.00 TNT SPORTS
Union Saint-Gilloise v Fenerbah├že 20.00 TNT SPORT
Friday 8th March 2024
Cyprus Football
Relegation Group
AEL v Apollon
Saturday 9th March 2024
Premier League
Manchester United v Everton 12.30 TNT Sports
AFC Bournemouth v Sheffield United 15.00
Crystal Palace v Luton Town 15.00
Wolverhampton Wanderers v Fulham 15.00
Arsenal v Brentford 17.30 Sky Sports
FA Trophy
Quarter Final
Bromley v Barnet 15.00
Isthmian League Premier
Haringey Borough v Cheshunt 15.00 White Hart Lane, London N17 7PJ
Isthmian League North
Brightlingsea Regent v New Salamis 15.00
Spartan South Midlands Premier
St Panteleimon v Cockfosters 15.00 Potters Bar Town FC The Walk, Warkins Rise, Hertfordshire EN6 1QB
Cyprus
Championship Group
Omonia v AEK
Sunday 10th March 2024
Premier League
Aston Villa v Tottenham Hotspur 13.00 Sky Sports
Brighton & Hove Albion v Nottingham Forest 14.00
West Ham United v Burnley 14.00
Liverpool v Manchester City 16.30 Sky Sports
Cyprus
Championship Group
Anorthosis v Pafos
Aris Limassol v APOEL
Relegation Group
Othellos v Karmiotissa
Greece Superleague
Championship Play Off
Olympiakos v Panathinaikos
PAOK v Aris
Lamia v AEK Athens
Monday 11th March 2024
Premier League
Chelsea v Newcastle United 20.00 Sky Sports
Cyprus
Relegation Group
Doxa v AE Zakakiou
Apollon v Ethnikos Achna
Nea Salamis v AEL
Tuesday 12th March 2024
UEFA Champions League
Round of 16
Bayern Munich v Lazio (Agg 0-1) 20.00 TNT Sports
Real Sociedad v Paris Saint Germain (Agg 0-2) 20.00 TNT Sports
Vanarama National League
Barnet v Eastleigh 19.45 The Hive, Camrose Avenue, Edgware HA8 6AG
Isthmian League Velocity Cup
Semi Final
Hashtag v Haringey Borough 19.45
Spartan South Midlands Premier
Aylesbury Vale Diynamos v St Panteleimon 19.45
Wednesday 13th May 2024
UEFA Champions League
Round of 16
Manchester City v FC Copenhagen (Agg 3-1) 20.00 TNT Sports
Real Madrid v RB Leipzig (Agg 1-0) 20.00 TNT Sports
Thursday 14th March 2024
UEFA EUROPA LEAGUE
Round of 16
Qarabag v Bayer 04 Leverkusen 17.45 TNT Sports
Roma v Brighton & Hove Albion 17.45 TNT Sports
Sparta Prague v Liverpool 17.45 TNT Sports
Benfica v Rangers 20.00 TNT Sports
Marseille v Villarreal 20.00 TNT Sports
AC Milan v Slavia Prague 20.00 TNT Sports
SC Freiburg v West Ham United 20.00 TNT Sports
UEFA EUROPA
CONFERENCE LEAGUE
Round of 16
Ajax v Aston Villa 17.45 TNT Sports
Molde v Club Bruges 17.45 TNT Sports
Olympiakos v Maccabi Tel-Aviv 17.45 TNT Sports
SK Sturm Graz v Lille 17.45 TNT Sports
Dinamo Zagreb v PAOK Salonika 20.00 TNT Sports
Maccabi Haifa v Fiorentina 20.00 TNT Sports
Servette v Viktoria Plzen 20.00 TNT Sports
Union Saint-Gilloise v Fenerbah├že 20.00 TNT Sport

Leave a Reply