Friday 20th October 2023
Greece Football
Lamia v PAS Giannina
Saturday 21st October 2023
Premier League
Liverpool v Everton 12.30 TNT Sports
AFC Bournemouth v Wolverhampton Wanderers
Brentford v Burnley
Manchester City v Brighton & Hove Albion
Newcastle United v Crystal Palace
Nottingham Forest v Luton Town
Chelsea v Arsenal 17.30 Sky Sports
Sheffield United v Manchester United 20.00 Sky Sports
FA Vase
St Panteleimon v Heacham 15.00 : Potters Bar FC, The Walk, Warkins Rise, Potters Bar, Hertfordshire , EN6 1QB
Vanarama National League
Barnet v Maidenhead 15.00pm The Hive, Camrose Avenue, Edgware HA8 6AG
Isthmian League Premier
Cheshunt v Haringey Borough 15.00
Isthmian League North
Witham Town v New Salamis 15.00
Cyprus Football
Aris Limassol v Ethnikos Achna
APOEL v Nea Salamis
AEK Larnaca v Karmiotissa
Greece Football
Panaitolikos v Volos NFC
Panserraikos v Aris
Sunday 22nd October 2023
Premier League
Aston Villa v West Ham United 16.30 Sky Sports TV
Cyprus Football
AEL v Othellos
Doxa v Anorthosis
AE Zakakiou v Apollon
Greece Football
Asteras Tripolis v AEK Athens
Kifisia v OFI
PAOK v Atromitos
Olympiakos v Panathinaikos
Monday 23rd October 2023
Premier League
Tottenham Hotspur v Fulham 20.00 Sky Sports TV
Cyprus Football
Pafos v Omonia Nicosia
Tuesday 24th October 2023
Vanarama National League
Barnet v Solihull Moors 19.45 The Hive, Camrose Avenue, Edgware HA8 6AG
Isthmian League Premier
Haringey Borough v Concord Rangers 15.00 White Hart Lane, London N17 7PJ
UEFA Champions League
GROUP A
Galatasaray v Bayern Munich 19.45 TNT Sports
Manchester United v FC Copenhagen 20.00 TNT Sports
GROUP B
Lens v PSV Eindhoven 20.00 TNT Sports
Sevilla v Arsenal 20.00 TNT Sports
Wednesday 25th October 2923
GROUP E
Feyenoord v Lazio 17.45 TNT Sports
Celtic v Atl├ętico Madrid 20.00 TNT Sports
GROUP F
Newcastle United v Borussia Dortmund 20.00 TNT Sports
Paris Saint Germain v AC Milan 20.00 TNT Sports
GROUP G
RB Leipzig v Red Star Belgrade 20.00 TNT Sports
Young Boys v Manchester City 20.00 TNT Sports
UEFA Europa League
GROUP A
Backa Topola v SC Freiburg 17.45 TNT Sports
Olympiakos v West Ham United 17.45
GROUP B
Marseille v AEK Athens 17.45 TNT Sports
Brighton & Hove Albion v Ajax 20.00 TNT Sports
GROUP C
Aris Limassol v Real Betis 17.45 TNT Sports
Sparta Prague v Rangers 17.45 TNT Sports
GROUP E
Liverpoo v Toulouse 20.00 TNT Sports
Union Saint-Gilloise v LASK 20.00 TNT Sports
GROUP F
Panathinaikos v Rennes 20.00 TNT Sports
Villarreal v Maccabi Haifa 20.00 TNT Sports
UEFA Europa Conference League
GROUP E
AZ Alkmaar v Aston Villa 17.45 TNT Sports
Zrinjski Mostar v Legia Warsaw 20.00 TNT Sports
GROUP G
Aberdeen v PAOK Salonika 20.00 TNT Sports
Eintracht Frankfurt v HJK Helsinki 20.00 TNT Sports

Leave a Reply